.

.

Пол пот PARKMAN Маслиново Масло шише Диспензерот за Сите Губење Течност, Lead-Free Сируп Фармацевт Тегла Мед, Leakproof Масло и Оцет фармацевт, Луксузни Дијамант Изглед Капе Сл?

Пол пот PARKMAN Маслиново Масло шише Диспензерот за Сите Губење Течност, Lead-Free Сируп Фармацевт Тегла Мед,

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

????ДОБРО НАПРАВЕНИ ОД БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ.Направени од супериорен квалитет, многу издржливи материјали, комбинација на олово- - - - слободно тешки стакло тело, од не ' рѓосувачки челик врвот и polygonal крути пластични анти-падот база која е лесно да се мијат и се гарантирано да го издржат тестот на времето. ????ЛЕСНО ЕДНА РАКА ГО КОРИСТИТЕ И РЕФИЛ.Само притиснете на активирањето да се постигнат различни тип на издавање течност истекува на дното.Нека одат на ослободување и течност, веднаш да се престане со не drips или неуредна патеки. ????РОМАН МАСЛО КОНТРОЛА ИСКУСТВО.Наместо традиционалните еден, нашата нова генерација масло фармацевт шише ви овозможува целосно контрола над фрлаат точно право количина на масло со непречено прес-тип чкрапалото, како сакате, нема повеќе overdressing вашиот салати или користење на премногу масло додека готвење. ????ЛУКСУЗЕН APPEARANC И НАЈДОБАР ПОДАРОК.Атрактивни домот дијамант дизајн го прави уметничка атмосфера прилог на вашата кујна.Тоа може да биде внимателен подарок за роденден, годишнина и сезона. ????ШИРОКА ПРИМЕНА.Идеален за издавање течни мирудии, како што маслиново масло, оцет, мед, соја сос, сируп готвење вино и повеќе.Пол пот PARKMAN се фокусира на обезбедување на иновативни кујна додатоци кои ќе го направат вашиот живот полесно, одржување на вашиот countertops чисти и не-леплива.Ние работиме само со премиум материјали и потврдени добавувачи.Нашите креативни прес-видот и Течење доказ Масло Поставите ви помогне да се задржи вашата кујна од хаос.Со Уметнички и Ергономски Дизајн, Нашиот фармацевт шише ќе ви донесе радост за готвење и правење salads.By користење на елегантен и најновите дијамант во облик на јадро, лесно да притиснете активирањето и високо квалитетен материјал.Ова масло контејнер ви овозможува да се прелива јавор сируп, чоколадо или овошје toppings, мед и други вкусни третира без проблеми.Нашите чаша маслиново масло и оцет точење се направени од високо квалитетни материјали кои се безбедни и лесни за чистење.Можете да ја исплакнете ги со топла сапуница вода или фрли го на машина за миење садови за лесно чистење.Ова масло cruet бидете сигурни дека точниот износ на облекување во вашите оброци ќе ги импресионира вас и вашето семејство.На прес-тип активирањето на обезбедување на најдобри перформанси и да се чувствуваат убаво во рака.Висока температура отпорни, нема чуден мирис и комбинација на тешки стакло, тоа ја подобрува чувствуваат и издржливост.На излегуваат во јавноста-доказ дизајн за складирање на храна масло леќата додава на креативноста на кујната.Лесен за употреба и прецизна контрола.Дозволете ќе уживате во секој готвење патување, лесно да се прелива масло.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите