.

.

Entatial Топло Млеко Термостат Торба, го Стави 2 Шишиња Голем Капацитет USB Бебе Шише Потоплите за Долги Патувања за излегување за 0-2 Години

Entatial Топло Млеко Термостат Торба, го Стави 2 Шишиња Голем Капацитет USB Бебе Шише Потоплите за Долги Патувања

мислење на клиентот:

DEN 515.76
Достапност
Во достапна форма

5.Пренослив дизајн, лесно да се носат, надворешен приклучок, приклучок и да игра. 1.Во случајот на електричната енергија, ќе може да продолжи да се задржи шише топло константа за 2 часа. 2.Мулти-режимот за греење : автомобил полнач, USB полнење богатство (2-5 V), Директен полнење. 3.Голем капацитет,може да се стави 2 шишиња, без да се справи со тоа. 4.PP материјал : трајни.Производот е USB термостат шише потоплите кој обезбедува греење за вашето бебе млеко за време на прошетка или возење.Во случајот на електричната енергија, ќе може да продолжи да се задржи шише константа за 2 часа.Карактеристики : 1. Во случајот на електричната енергија, ќе може да продолжи да се задржи шише топло константа за 2 часа. 2. Мулти-режимот за греење : автомобил полнач, USB полнење богатство (2-5 V), Директен полнење. 3. Голем капацитет,може да се стави 2 шишиња, без да се справи со тоа. 4. PP материјал : трајни. 5. Пренослив дизајн, лесно да се носат, надворешен приклучок, приклучок и да игра.спецификација : Состојба : 100% сосема нов Големина : (приближно) 21cm*12cm*8cm/8.26*4.72*3.14 инчен Тежина : 120g Материјал : ПП + силика гел + нерѓосувачки челик мека гума Применливи луѓе : 0-2 години Применливи прилики : излегување надвор, долги патувања, Применливи сезона : пролет, лето, есен и зима Пакет листа : 1 *USB Бебе Шише Потоплите информации : 1. Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Condition:
100% brand new
Size:
(approx)
21cm*12cm*8cm/8.26*4.72*3.14inch :
Weight:
120g
Material:
PP + silica gel + stainless steel soft rubber
Applicable people:
0-2 years old
Applicable occasions:
going out, long-distance travel,
Applicable season:
spring, summer, autumn and winter
  :
Package list:
 
1 *USB Baby Bottle Warmer :
  :
notice:
1. Please allow slight deviation for the color and measurement. Thanks for your understanding. :
  :

Им се допаѓа и на купувачите