.

.

12mm I. D. x 16mm О Д x 0.65 mm Рамо Завртка (Stripper Гром) Издолжување Shim (Пакување од 25)

12mm I. D. x 16mm О Д x 0.65 mm Рамо Завртка (Stripper Гром) Издолжување Shim (Пакување од 25)

мислење на клиентот:

DEN 199.92
Достапност
Во достапна форма

Издолжување Shims се вклопуваат во текот на stripper завртка теми и под рамо кои, во суштина, издолжува на stripper завртка должина.Направени од 302 целосна тешко нерѓосувачки челик.Се вклопува 16mm дијаметар рамо завртка.Земја на потекло : сад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите