.

.

Занает Шиење Кошница Алатка Игла Тема Кошница Ткаенина Домаќинство Складирање Кутија

Занает Шиење Кошница Алатка Игла Тема Кошница Ткаенина Домаќинство Складирање Кутија

мислење на клиентот:

DEN 981.36
Достапност
Во достапна форма

Удобна Рачка : Со PP јаже околу, удобно и фирма се справи. 260° прилагодливи опсег, лесен и удобен.Широк Спектар на Примена : Лесно да ги зачувате вашите теми, ножици, копчиња, игли, вретена, касета, и така натаму.Пространа внатрешност, обезбедува доволно простор за сите ваши алатки и материјали.Одбрани Квалитетни Материјали : Направен од висок квалитет на ткаенина, не-брчки ткаенина, добра еластичност, силна отпорност на абење.Стилски Изглед : класичен изглед носи шарм на овој складирање кутија.Исклучителна трим детали нагласи уникатна текстура на печатење на ткаенина.Двоен слој за Складирање Дизајн : Опремени со храна-одделение PP хард лента, во голема мера се зголеми капацитет на складирање на внатрешен кутија.Меки ткаенини и исклучителна трим детали во комбинација, надворешната декорација за висок квалитет на дизајнот да се создаде око-фаќање на изглед.На поместена надворешноста го прави тоа трајни и се идеални за складирање во кабинети или плакари.Магнетни копчиња направете го тоа лесно да се отвораат и затвораат.Карактеристики : 1. Удобна Рачка : Со PP јаже околу, удобно и фирма се справи. 260° прилагодливи опсег, лесен и удобен.2. Двоен слој за Складирање Дизајн : Опремени со храна-одделение PP хард лента, во голема мера се зголеми капацитет на складирање на внатрешен кутија.3. Одбрани Квалитетни Материјали : Направен од висок квалитет на ткаенина, не-брчки ткаенина, добра еластичност, силна отпорност на абење.4. Широк Спектар на Примена : Лесно да ги зачувате вашите теми, ножици, копчиња, игли, вретена, касета, и така натаму.Пространа внатрешност, обезбедува доволно простор за сите ваши алатки и материјали.5. Вградени Карактеристики : Чувајте ги вашите tools, со цел и безбедно.Вграден-во игла подлога, мини џеб и монтажни пластичен послужавник со spacer направи внатрешни работи идеален за чување на предмети.6. Стилски Изглед : класичен изглед носи шарм на овој складирање кутија.Исклучителна трим детали нагласи уникатна текстура на печатење на ткаенина.7. Преносни и Издржливи : Лесен-за-држете големи рачки и лесен дизајн ги направи лесно да се носат.На шиење кошница се направени од издржлив материјал.Тоа е светлина и лесно да се носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Шиење Basket Material : Полиестер + Ткаенина + Солидна Frame Size & Боја : Медиум, Небото Blue Package Листа : 1 * Шиење Basket1 * Пластични Tray Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Sewing Basket
Material:
Polyester + Fabric + Solid Frame
Size & Color:
Medium, Sky Blue
Package List:
1 * Sewing Basket :
1 * Plastic Tray :
Note:
 
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите