.

.

Коса за Сечење Ножици 6-инчен левак Берберот Ножици, 6/14/30 Заб Фризерски Ножици, Коса Чистење Shears, фризерскиот салон Ножици Милениче Ножици (Боја : 6 заби)

Коса за Сечење Ножици 6-инчен левак Берберот Ножици, 6/14/30 Заб Фризерски Ножици, Коса Чистење Shears, фризерскиот

мислење на клиентот:

DEN 1217.04
Достапност
Во достапна форма

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа-доказ, не-исчезнува, и имаат мазна површина. ★【Предности】Ножици имаат широк опсег на функции.Тие може да се намали и човечка коса и домашно милениче коса. ★【Удобно и практично】 Ергономски дизајн, таписерии и лесни, намалување на притисок на зглобовите, лактите и рацете. ★【Ергономија】Нашите чешлање ножици се многу погодни за фризери, а исто така се погодни за домаќинствата и домашни миленици. ★【Повеќе избори】може да се купи повеќе убави стилови и модели во продавница за да ви овозможи со повеќе избори. ✄Забелешка : Многу остри ножици!Чувајте се далеку од децата.✄Ножици за одржување instructions1. Не го прекинете воздух.2. Челик, средно острина, мора да се обрне внимание на безбедноста при користење на ножици.3. Ве молиме чувајте го на чиста, по употреба и подмачкување, ако е потребно.4. Ве молиме да го користите ножици внимателно, да не падне од голема место, спротивно на работ на приспособливоста на ножици ќе бидат оштетени.5. Нив не ги користат за намалување на метални предмети.Ножици може да се користи само за да се намали коса, во спротивно тоа ќе се скрати услугата на живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите