.

.

Siroshi Косата/Сечење Режа + Потенки Set - Професионални или Домашна Употреба Стил Режа Стриже Сет

Siroshi Косата/Сечење Режа + Потенки Set - Професионални или Домашна Употреба Стил Режа Стриже Сет

мислење на клиентот:

DEN 485.52
Достапност
Во достапна форма

Професионален Фризер Чистење Ножици - Фалсификувани во не ' рѓосувачки челик за barbering и фризер.Остри засечениот сечење на работ на ножот за свежи чисти се сече и се погодни напредни фризерски техники.Тоа, исто така, обезбедува безбедна попер прицврстени за складирање торбичка.Директно Дизајн - Овие фризерски чистење shears имаат традиционална директно дизајн.Овие Shears се дизајнирани да обезбедат непречено, напор намалување на влажна или сува коса.Нејзините 29 чистење заби режа обезбедува јасни и чисти се сече за професионални косата стилисти и barbering.Прилагодливи и Мазна Texturising Shears - ултра-прецизни завртка систем обезбедува и прилагодливи, стабилна тензија и молчи, мазна, чувствуваат слободни од отпор и Изградена од исклучително тешко носи топлина третираат трајни нерѓосувачки челик.Овие texturizing ножици се топлина третираат за зголемување на цврстината и дозволете им овозможи на подолго траење акутна засечениот раб.Мулти-Функционални Фризура Ножици - косата ножици се апсолутна неопходност за barbers, салони и косата ентузијасти!Ергономски дизајн рачки се обезбеди удобен зафат.Оваа коса за сечење режа е безбеден и лесен за користење за мажи, жени и деца.Услуги на клиентите - Ние сме посветени кон угостителски на потребите на нашите клиенти на најдобар можен начин.Ние го цениме вашето мислење.Уживаат во шопинг онлајн!.Професионални Фризерски и Берберот Ножици - На Siroshi режа texturizing режа се цел изграден професионални фризерски и берберот ножици.Siroshi коса за сечење shears се дизајнирани како совршен алат за прецизно сечење на косата.Овој специјалист стриже косата е дизајнирана за да им обезбеди сигурен и издржлив права и јасни се намали и е навистина алатка можете да им верувате за да се создаде вашата избрана стилови.Овие ножици се разноврсна и квалитетна избор за кој било професионален фризер или берберот.Однапред Директно од не ' Рѓосувачки Челик Shears - акутен bevel работ обезбедува чиста и директно намалување на погоден за сите видови на работа, вклучувајќи и понапредни техники.На високи перформанси нерѓосувачки челик обезбедува долготрајни прецизност и напор се чувствуваат сигурни.Акутен bevel работ, исто така, го елиминира виткање на косата и туркање.Сечење на работ е дизајнирана за да им обезбеди трајно доверливи чиста енергија.На Siroshi ножеви се исто така шупливи земјата, со што се зголемува сечење ефикасност и ви дава молчи прецизност прекини што ќе се очекува од еден премиум режа.Стилски Мулти-се користи Ножици – мора да се има за barbers, фризери, стилисти, салони па дури и на зафатен мајка која намалување на нејзиното семејство коса помеѓу професионални намалувања.Без разлика дали ќе ги користите за да го намали вашиот удира или да моден нова фризура, овие ножици ќе ги надмине вашите очекувања.Функција : - Направени од издржлив од не ' рѓосувачки челик - Остри Ножеви на ножици ќе ви помогне да се добие точна и брза фризура и да ви Даде совршена фризура секој пат. - Отстранлив внесува совршен за вашиот прст големина - Лесен дизајн го прави лесно да се намали со - целокупната должина го прави тоа доволно безбедно да се користи на бебето Пакет се Вклучуваат : - 1 Коса за Сечење Ножици - 1 Коса Чистење Ножици - 4 Прст Прстени - 1 Складирање Торбичка - 1 Ножици Масло.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите