.

.

Washi Убавина - Розова Черепот Поставите 5.5 w 30 Заб Потенки, Текстура Жилет, и Случајот

Washi Убавина - Розова Черепот Поставите 5.5 w 30 Заб Потенки, Текстура Жилет, и Случајот

мислење на клиентот:

DEN 7176.00
Достапност
Во достапна форма

Черепот Колекција Сетови.Искажете вашите креативни начини со Черепот на Смолкнување во собата.Направени од Јапонски 440 C челик за издржливост и подобрени перформанси.Овој уникатен стриже карактеристики дизајни на врвот и на дното ножеви, како и черепот бирате со камења и черепот дизајни на прст дупки.Изберете од 3 боја акценти.Сет вклучува Конвексни сечење на смолкнување (5.5 или 6.0), 30-заб мешање на смолкнување, Washi текстура жилет и 3 парче заштитни случај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите