.

.

OneTigris Backwoods Бунгалов 2.0 + Шатор Стапало

OneTigris Backwoods Бунгалов 2.0 + Шатор Стапало

мислење на клиентот:

DEN 3239.04
Достапност
Во достапна форма

Backwoods Бунгалов 2.0 : Шатор светлина/ кампување фенер таванот прилог точка во, засилен вратоврска точки, лесно да се постави, не tarp или столбови потребни за, само две дрвја и неколку штипки и можете да добиете на вашите отворено засолниште многу брзо.Groundsheet за Двојно Шатор : 6.8 ft од 5,5 ft за употреба со One Tigris BACKWOODS БУНГАЛОВ 2.0 и други 1 до 2-лице шатори.Комбо од One Tigris BACKWOODS БУНГАЛОВ Ultralight Bushcraft Засолниште 2.0 & One Tigris Водоотпорен Шатор Стапало.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите