.

.

Crua Отворено Дуо Комбо Maxx 3 Лице Температурата Регулирање на Шатор - Вклучува Внатрешна Кожурец со Лесно се Постави во 60 Секунди

Crua Отворено Дуо Комбо Maxx 3 Лице Температурата Регулирање на Шатор - Вклучува Внатрешна Кожурец со Лесно

мислење на клиентот:

DEN 15816.00
Достапност
Во достапна форма

Дише; полиестер; вода-отпорен; надворешниот слој HH5000mm.CRUA ОТВОРЕНО КОМБО MAXX : 3 лице шатор 2-во-1 Сите Временски Изолирани Дише Семејство Кампување Шатор.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Комбо Maxx вклучува е направен од дише полиестер материјал со водоотпорен надворешниот слој, HH5000mm.Quick setup и лесни рамка структура.Џамбо zips.Б3 грешка мрежа.ТОПЛИНА И УДОБНОСТ На Crua Кожурец е најдобар изолација технологија на пазарот, обезбедување на заштита и удобност.Нашиот патентиран материјал ви држи топло во зима и во лето кул.СИТЕ СПЕЦИФИКАЦИИ : ДУО КОМБО MAXX : Тежина : 2.5 kg/5.5 lbs Стапало : 7.3 ft широк x 9.8 ft долго x 4.1 ft високи Вкупно подот простор : 71.5 квадратни.ft Спие 3 лица КОЖУРЕЦ : Тежина : 7.5 kg/16.5 lbs Стапало : 6.8 ft долго x 6.4 ft широк x 4ft високи Вкупно подот простор : 43.5 квадратни.ft Спие 3 лица.БЕЗБЕДНОСТ : ве Молиме да се движите подолу за да го преземете важни безбедносни информации.ГАРАНЦИЈА : Сите наши производи исто така го носат целосна две-годишна гаранција против било какви дефекти во материјалите или изработката.Како Дуо, Дуото Maxx е неверојатно солиден, водоотпорен, и лесен, и доволно голем за да спие три, или само да уживаат во тоа екстра спиење простор.Дуото Maxx може да се справи само за било пустината дестинација можете да си замислите.И, ако сте жедни повеќе удобност, сите што треба не е пар тоа со оригиналниот Кожурец, ако сакате екстра операционата сала во внатрешноста на Дуо Maxx.Или со Crua Culla Кожурец Maxx за snugger одговара.Во секој случај, ќе мора блажен ноќен сон.На Crua Culla кожурец Maxx е контролирана температура од, и бучава s ИЛИ Crua Комбо Maxxs со Crua Core 6-Лице Модуларен Купола Шатор за да формираат Crua Клан Maxx 9+ Личност Модуларен Систем.Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Crua Комбо Maxx Не мало со воздушна пумпа.Ве молиме да пребарувате за Crua Отворено Пумпа за цел воздушна пумпа поединечно.Поради безбедносни причини и за да се избегне оштетување на воздухот зрак, се надува до максимум 7 PSI користење на рака пумпа, а НЕ електрична пумпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите