.

.

WOCRAFT 30 компјутери Мини 12x15mm Избрани Злато Позлатен Глеѓ Пчела Honeybee Шарм за Накит Одлуки Ѓердан Хривнија Earring (11860)

WOCRAFT 30 компјутери Мини 12x15mm Избрани Злато Позлатен Глеѓ Пчела Honeybee Шарм за Накит Одлуки Ѓердан Хривнија

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Висок Квалитет на Цинк Легура (олово и никел слободни) Боја : Златен или Позлатен Глеѓ.КОЛИЧИНА - 30pcs Мини злато глеѓ honeybee пчела шарм Доволно количество и дизајни за да ги задоволат вашите различните потреби за DIY занаети,накит одлуки.големина : 12x15mm (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Поставен и значајни дизајн : единствена и антички сребрен монистра шарм приврзоци се врежани со многу инспиративни пораки и поговорки, кои се шармантни и креативни, полни со специјални средства, избрани теми голем спектар на субјекти и стилови за сите видови на интереси, со голема партии или групи.Златна пчела honeybee Глеѓ Шарм, тоа е мода, креативни, полни со специјални средства, е многу корисен додаток за во автомобил,Таписерии и класичен дизајн шарм.Тоа може да се користи во сите видови на декорација.Совршен за ѓердан, нараквица, dangle, scrapbooking проект, keychain, keyring, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци, итн.Најдобар избор за накит DIY.Накит Одлуки Додаток Мешани трговија на големо метал шарм Избрани теми голем спектар на субјекти и стилови за сите видови на интересите на Големите партии или групи.Оваа глеѓ pendant собата е многу шармантна со уникатен дизајн.Тоа е едноставен и разбраното, но згодна и елегантен.Оваа убава дизајн може да се забележи вашиот изглед, фатете сите очи во толпата.Ние сме сигурни дека ќе љубов нив,како што ќе направат да се издвоите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите