.

.

EuisdanAA Машина за Шиење Табела Виткање Флип Зглоб, Цинк Легура Хром Позлата Заврши 2 Buc(Bisagra plegable став меса де máquina де coser, acabado cromado де aleación де цинк, 2 piezas

EuisdanAA Машина за Шиење Табела Виткање Флип Зглоб, Цинк Легура Хром Позлата Заврши 2 Buc(Bisagra plegable

мислење на клиентот:

DEN 275.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : изработени од високо квалитетни Цинк Легура, обезбедување на квалитет и долговечност.Големина на : (се одвиваат) 79 x 30 x 7mm / 3.11-инчен х 1.18-инчен x 0.28-инчен (L*W*H); Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2-инчен.Функција : се Отвора 180 степени и се Затвора рамна.Примена : Виткање маса шарки,Накит Подарок Дрво Кутија Кабинет Фиока Табела Зглоб(Aplicación : Bisagras де меса plegable, Bisagra де меса де cajón де gabinete де caja de madera de regalo де joyería.Пакет се вклучени : 2 buc x Виткање маса шарки (Завртки не се вклучени)(Ел paquete incluye : 2 piezas x bisagras де меса plegables (лос tornillos нема están incluidos).Euisdan AA Машина За Шиење Табела Виткање Флип Зглоб, Цинк Легура Хром Позлата Заврши 2 Pcs Description : ?На виткање маса зглоб флип hinge180 степен брави се отвори во станот position Made на цинк легура со светли?хром позлата заврши, 2.3 mm дебелина, цврсти и убави.Спецификација : Име на Производ : Виткање маса hinges Material : Цинк Alloy Main Боја : Злато Tone Finish : Светла Хром Plating Unfolded Големина : 79 x 30 x 7mm / 3.11-инчен х 1.18-инчен x 0.28-инчен (L*W*H)Укината Големина : 39 х 30 x 15mm / 1.54-инчен х 1.18-инчен x 0.59-инчен (L*W*H)Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.2-inch Package Содржина : 2 buc x Виткање маса шарки (Завртки не се вклучени)Опис на Spanish Bisagra plegable став меса де máquina де coser, acabado cromado де aleación де цинк, 2 piezas Material : fabricado един aleación де цинк де алта calidad, lo que garantiza ла calidad y la longevidad.Tamaño : (desplegado) 79 x 30 x 7 mm / 3,11 pulgadas x 1,18 pulgadas x 0,28 pulgadas (L * W * H); Diámetro del orificio де montaje : 5 mm / 0,2 pulgadas Característica : abre 180 grados y cierra ал ras Aplicación : Bisagras де меса plegable, Bisagra де меса де cajón де gabinete де caja de madera de regalo де joyería El paquete incluye : 2 piezas x bisagras де меса plegables (лос tornillos нема están incluidos).

Клучни карактеристики

Product Name:
Folding table hinges
Material:
Zinc Alloy
Main Color:
Gold Tone
Finish:
Bright Chrome Plating
Unfolded Size:
79 x 30 x 7mm / 3.11-inch x 1.18-inch x 0.28-inch (L*W*H)
Folded Size:
39 x 30 x 15mm / 1.54-inch x 1.18-inch x 0.59-inch (L*W*H)
Mounting Hole Diameter:
5mm / 0.2-inch
Package Content:
2 pcs x Folding table hinges (Screws are not included)
Description in Spanish :
Bisagra plegable para mesa de máquina de coser, acabado cromado de aleación de zinc, 2 piezas :
Material:
fabricado con aleación de zinc de alta calidad, lo que garantiza la calidad y la longevidad.
Tamaño:
(desplegado) 79 x 30 x 7 mm / 3,11 pulgadas x 1,18 pulgadas x 0,28 pulgadas (L * W * H); Diámetro del orificio de montaje
Característica:
abre 180 grados y cierra al ras
Aplicación:
Bisagras de mesa plegable, Bisagra de mesa de cajón de gabinete de caja de madera de regalo de joyería
El paquete incluye:
2 piezas x bisagras de mesa plegables (los tornillos no están incluidos)

Им се допаѓа и на купувачите