.

.

Само Затворање Мат Црна Кујна Флеш Кабинети Вратата Зглоб 10 Пар 2-1/8 Кабинет Шарки Променлива Шкафот Шарки Лице Планината Пакет 20

Само Затворање Мат Црна Кујна Флеш Кабинети Вратата Зглоб 10 Пар 2-1/8 Кабинет Шарки Променлива Шкафот Шарки

мислење на клиентот:

DEN 695.76
Достапност
Во достапна форма

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ДИЗАЈН - растојанието помеѓу две инсталација дупки е 2-1/8 инчи, идеална замена за повеќето старите шарки од Дома Депо, вие не треба да се вежба нови дупки повторно.Забелешка : Овие се шалче шарки, не inset шарки.Постои голема разлика, па ве молиме да знаат што ќе се купуваат.Шалче значи вашиот кабинет вратата "облоги" (или преклопува) кабинетот рамка.САМО ЗАТВОРАЊЕ МЕХАНИЗАМ Автоматски се повлече вратата се затвори, кога тие ја погоди одредена точка.Шкафот шарки да помогнат во намалување на шумови при затворање на вратите и фиоки, потиснат остри звуци на треснувајќи вратата и фиоки и до 30%.МАТЕРИЈАЛ И ЗАВРШИ-Челик со мат сатенски финиш обезбедува елегантни, нежно бранеа, топло стил или изглед за да се осигура нејзината издржливост и долговечност, и го прави тоа се вклопуваат добро со твоите различни стил на кабинетите и кујна шалче шарки.КЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ -Заштедат Пари Поседуваат вкупно 10 шарки за кабинети при еднократно купување, барем заштедите пари од купување на хардвер продавница.САМО ЗАТВОРАЊЕ ЗГЛОБ ДРЖИ ВРАТАТА ЗАТВОРЕНА : Нашите себе-затворање зглоб е многу сличен на пролет зглоб.Тоа им овозможува на занишан отворање на вашиот кабинет вратата, но предизвикува собранието да се врати во затворена позиција.ДОБРО ПАКЕТ - Пакетот вклучува 10 Компјутери шарки за кабинети врати, 20 Компјутери Навртки, и 20 Компјутери кабинет вратата браници.СЕКОЈ ЗГЛОБ СЕ ТЕСТИРААТ ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ, СИЛА И КВАЛИТЕТ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите