.

.

MroMax 10PCS 0.98 x 0.98 x 0.02 Кабинет Вратата Железо Зглоб Прибор за Домаќинство Канцеларија Прозорец Накит Случај Злато

MroMax 10PCS 0.98 x 0.98 x 0.02 Кабинет Вратата Железо Зглоб Прибор за Домаќинство Канцеларија Прозорец Накит

мислење на клиентот:

DEN 547.20
Достапност
Во достапна форма

【Производ Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 25мм/0.98"; Width : 25мм/0.98"; Дебелина : 0.5 mm/0.02"; Завртка Дупка со Дијаметар : 3мм/0.12". 【Премиум & Издржлив Материјал】 Нашите шарки се направени од високо-квалитет метал железо, носат-отпорни, отпорни на корозија, и имаат добри рѓа отпор.Високо-квалитетни додатоци за вашиот мебел. 【Инсталација и Дизајн】 Постојат дупки за монтажа на секој зглоб, лесно да го инсталирате, со завртка возачот.Овие убави декоративни шарки може да се користи за подобрување на убавината на минијатурни производи. 【Широк Спектар на Апликации】 Овој зглоб може да биде монтажа за дрвени случај, прозорец, кабинет, алатка кутија, кутии цигари, накит случај, итн. 【Пакет содржина】10 PCS x Кабинет Вратата Зглоб (Вклучува некои монтажа завртки).Mro Max Кабинет Вратата Зглоб Спецификација : име на Производ : Кабинет Вратата Зглоб Бренд : Mro Max се Прошири Димензии : Должина : 25мм/0.98"се Прошири Ширина : 25мм/0.98"Материјал Дебелина : 0.5 mm/0.02"Завртка Дупка со Дијаметар : 3мм/0.12"Материјал : Метал Железо Боја : Злато Опис : 1. Зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени. 2. Постојат дупки за монтажа на секој зглоб, лесно да го инсталирате, со завртка возачот. 3. Овие убави декоративни пеперутка шарки може да се користи за подобрување на убавината на минијатурни производи. 4. Оваа зглоб може да биде монтажа за дрвени случај, прозорец, кабинет, алатка кутија, кутии цигари, накит случај, итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Пред купување,ве молиме да ги прочитате нашите опис на производот внимателно и проверете ја големината внимателно, ве Молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 2. Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика. 3. Ве молиме имајте на вашето дете далеку од остри објекти за да се осигура неговата безбедност.Пакет содржина : 10 PCS x Кабинет Вратата Зглоб (Вклучува некои монтажа завртки).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите