.

.

Најголемиот дел Хардвер BH01795 Пеперутка Змија Шкафот Кабинет Вратата Зглоб, 68mm (2.11/16 инчен) - Црна Антички, Пакување од 2

Најголемиот дел Хардвер BH01795 Пеперутка Змија Шкафот Кабинет Вратата Зглоб, 68mm (2.11/16 инчен) - Црна Антички,

мислење на клиентот:

DEN 131.76
Достапност
Во достапна форма

Пеперутка кабинет вратата зглоб.Додава акцент на било кабинет.Достапен во црна japanned заврши.Големина : 68 x 51 mm.Титаниум леќи нудат додадена заштита од рефлектира светлина.Пеперутка Кабинет Вратата Зглоб додава акцент на било кабинет.Тоа е достапна во црна japanned заврши.Зглоб големина : 68 x 51 mm.Ако инструкции за одредување, склопување или одржување на производи што се вклучени во пакувањето, тогаш ве молиме да се осигура дека тие се почитуваат.Најголемиот дел Хардвер Ограничен, едно семејство во сопственост, Западот на Земјата, велика БРИТАНИЈА базирана компанија, првиот формирани повеќе од 40 години, дизајнира, произведува, извори, пакети и продава високо квалитетни производи на пазари како што се различни како DIY, хардвер, автомобилската, безбедност, ironmongery, електрични, домашни, fastener, водовод, fixings, безбедноста на децата, пакување, мека мебел, продавница фитинг, тротоарите и градинарството, како и да биде оригинална опрема производителот за други производители.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите