.

.

DecoBasics Кујната Кабинет Шарки, 1-1/4 (Пакување од 2) - Мека Блиску Шкафот Вратата Шарки - Дом (Кабинет Хардвер) - 3 Начин Прилагодливост и Лесен за Инсталација

DecoBasics Кујната Кабинет Шарки, 1-1/4 (Пакување од 2) - Мека Блиску Шкафот Вратата Шарки - Дом (Кабинет Хардвер)

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

3 Начин Прилагодливи : Овие 1-1/4" меки затвори вратата шарки 3 начин прилагодливи.Тоа значи дека може да се прилагоди нагоре и надолу, лево и десно, напред и назад. 3-начин прилагодливи дизајн ќе бидете сигурни дека вашиот нов нарачана вратата не дисторзии, правилно да се подредат и да се отвораат и затвораат правилно.Тивко Мека Блиску : Deco Basics мека блиску шарки имаат механизам кој овозможува кабинет вратата да нежно се затвори пред целосно затворање.Овие кабинет вратата шарки се направени со вграден-во апсорбери кои помагаат да се врати блиску повеќе безбедно и тивко да ги заштитат рацете и прстите.Лесен За Инсталација : Не handyman?Не грижете се, овие кабинет шарки супер едноставни за инсталација.Заврши инсталацијата само ќе потрае неколку минути.На Deco Basics мека блиску шарки доаѓаат со dowels и појавување на завртки за да се обезбеди совршено се вклопуваат.Сиво Изграден : Секоја врата зглоб е изградена со издржлив материјал во фабрика со макотрпна внимание на секој последен детал, па можете да бидете сигурни дека вашиот кабинет ќе биде совршено направена и потрајни. 100% Задоволството Гарантира : земаме голема гордост на нашите производи и бидете сигурни дека на највисоките стандарди за квалитет се сретна со испраќање на секој производ низ ригорозни инспекција постапка.Ние сме убедени дека ќе биде среќен со купување и ние стоиме зад нашите производи.Постои потреба од отворање и затворање на вратата многу пати на ден, особено ако имате деца и семејство raiding кујната или бањата цело време.Тоа е зошто Deco Basics создадени Лице Рамка на Кабинетот Шарки, кои се обезбедат долготрајна издржливост, мека блиску амортизерите, и на засилен сила да outlast дури и roughest кујни или бањи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите