.

.

Античкиот Мала Пеперутка Шарки,LBTODH 10 компјутери Мини Ретро Бронза Шарки, со Монтажа Завртки за Дрвена Кутија Кабинет Фиока Накит Кутија(Злато)

Античкиот Мала Пеперутка Шарки,LBTODH 10 компјутери Мини Ретро Бронза Шарки, со Монтажа Завртки за Дрвена Кутија

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Железо, површината позлата, ефективни анти- ' рѓа, долг животен век.Големина : 30 x 27mm/ 1.18" x 1.06".Лесно да се инсталира и издржливи.Примена : се Користи во дрвени предмети како накит, кутии, алатка кутии, кукла куќи, кабинети, фиоки, итн.Пакетот вклучува : 10 компјутери шарки и појавување на шрафовите за монтирање.Pakename : Антички Мала Пеперутка Hinges Color : gold Material : Железо, површината позлата, ефективни анти- 'рѓа, долго услуга life Size : 30 x 27mm/ 1.18" x 1.06" Лесно да се инсталира и durable Application : се Користи во дрвени предмети како накит, кутии, алатка кутии, кукла куќи, кабинети, фиоки, etc Package вклучува : 10 компјутери шарки и појавување на шрафовите за монтирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите