.

.

Amerock Декоративни Само Затворање На Шалче Кабинет Вратата Зглоб Полиран Месинг (25)

Amerock Декоративни Само Затворање На Шалче Кабинет Вратата Зглоб Полиран Месинг (25)

мислење на клиентот:

DEN 1654.32
Достапност
Во достапна форма

Зглоб Висина : 2 3/4".Завртки Вклучени.Секој зглоб серија се тестираат за издржливост во услови надминува сите KCMA сертификација барања и BHMS стандарди за циклус живот, сила и да се заврши квалитетно.Тешки-должност челична конструкција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите