.

.

Rok Хардвер 25 Пакет Трева ТЕЦ 864 108 Степен 1/4 Шалче 3 Ниво Мека Блиску Завртка На Компактен Кабинет Зглоб 04429A-15 3-Начин на Вредноста 45mm Завртка Дупка Шема

Rok Хардвер 25 Пакет Трева ТЕЦ 864 108 Степен 1/4 Шалче 3 Ниво Мека Блиску Завртка На Компактен Кабинет Зглоб

мислење на клиентот:

DEN 1758.96
Достапност
Во достапна форма

ТРЕВА ТЕЦ 864 Мека Блиску Кабинет Зглоб НАПРАВЕНИ ВО САД. 3-Начин Прилагодливи Во и Надвор Cam Прилагодување 108 Степени Отворање Агол.Завртка за да заврши околу планината кабинет зглоб Вклучува 2x #6 x 5/8" Дрво Завртки и 1x #10 x 3/4" Дрво Завртка. 1/4 во шалче мека затворање зглоб со сопствени 3 ниво мека блиску сила switch.Објектот Пакет Количина : 25.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите