.

.

CSNSD Т-Рака Шарки 4PCS 3Inch Црна Тешки Барака Врата на Врата Рака Т Шарки, Tee Шарки

CSNSD Т-Рака Шарки 4PCS 3Inch Црна Тешки Барака Врата на Врата Рака Т Шарки, Tee Шарки

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Тешки-должност шарки врата штала вратата шарки врата со шарки ограда шарки градина вратата зглоб црна ковано железо.Димензии : 63 x 75 x 22mm.Лесно да се инсталира и стабилна.Т-облик дизајн го прави отворање и затворање на повеќе погодно.На зглоб на барака вратата е направен од цврст железо материјал, и површината е поцинкуван, која е силна, цврста, рѓа-доказ, трајни, и не е лесно да се наведнуваат.Тесните pin за левата или десната страна апликација е погодна за сите видови на врати, свлечишта, кабинети, windows, дрвени кутии, гејтс, огради, playrooms, отвори, итн.Спецификација : Материјал : Железо Боја : Црна Димензии : 3 инчи Големина : 63 x 75 x 22mm Дебелина : 1.2 mm Инсталација метод : завртки за фиксирање.

Клучни карактеристики

Material:
Iron
Colour:
Black
Size:
3 inches
Size:
63 x 75 x 22mm
Thickness:
1.2mm
Installation method:
screw fixing

Им се допаѓа и на купувачите