.

.

Newmind 12inch Висина Гроздобер Стил Метал Самостојна Шапка Рек//Перика/Шлем Носителот на Екранот Стои со Круг База - како што е опишано, Црна

Newmind 12inch Висина Гроздобер Стил Метал Самостојна Шапка Рек//Перика/Шлем Носителот на Екранот Стои со Круг

мислење на клиентот:

DEN 1519.20
Достапност
Во достапна форма

* Трајни производи за широка база и здрав метал структура за бесење на сите видови на s. * Погоден за дома или за комерцијална употреба. * Чадор во облик на носителот помогне да остане вашиот капи, како и перики форма, а таа е зачувана. * Самостојна капи и перики екранот стојат со гроздобер стил на дизајн. * Боја : црна / бела / бронза, 3 бои опции.Опис : - Самостојна капи и перики екранот стојат со гроздобер стил на дизајн. - Трајни производи за широка база и здрав метал структура за бесење на сите видови на s. - Чадор во облик на носителот помогне да остане вашиот капи, како и перики форма, а таа е зачувана. - Погоден за домашна или за комерцијална употреба. - Боја : црна / бела / бронза, 3 бои options Specification : - Висина : Околу. 31 см/ 12.2 инчи - Раководител Обемот : Прибл. 47 cm/ 18.5 inches Package Вклучува : 1 Шапка Екранот Стојат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите