.

.

WSSSH Метал капа Рек 3 Слоеви, шапка Чување на Екранот Багажник, Шамија Перика Багажник, Десктоп Декорација Мултифункционален шапка Багажник, Црна.

WSSSH Метал капа Рек 3 Слоеви, шапка Чување на Екранот Багажник, Шамија Перика Багажник, Десктоп Декорација

мислење на клиентот:

DEN 1640.40
Достапност
Во достапна форма

❥На метална рамка на врвот е купола во облик на, да и помогне на вашата капа и перика го задржи својот облик кога не е во употреба. ❥, Свиткана метални шипки и тркалезна метална база помогнат на оваа шапка перика и силна и исправени. ❥Направен од метал, тоа е посилно од пластична капа носителот и може да се користи за долго време. ❥Тоа е многу погоден за прикажување перики или капи за да ги спречи deforming.Нема потреба да се грижите за вашиот екран перики или капи паѓа над, бидејќи шапка држач, се тешки и трајни. ❥Даде на него да се семејство или пријатели кои носат капи, тие ќе љубов оваа шапка се застане. ❥Име : Капа рек❥Материјал : Железо❥Боја : црна❥Големина : 51x38 cm/20x14.96 инчи❥е Применливо : сите капи.❥Производи вклучуваат : 1*шапка рек❥Запомнете : големина е рачно да се измери, но поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 2-3cm, кој е нормален феномен❥ Во вид на снимање, снимањето осветлување е различна од екранот на компјутерот, може да биде малку хроматските аберации, кој е нормален феномен❥Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да ги пребарувате во продавница❥Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите