.

.

Milageto Долг Врат Модел Женски Манекен Главата Коса Шапка Перика Очила - Црна

Milageto Долг Врат Модел Женски Манекен Главата Коса Шапка Перика Очила - Црна

мислење на клиентот:

DEN 1103.76
Достапност
Во достапна форма

Елегантен стил, одлична за коса салон за убавина, дома и во трговскиот центар во училиштата во македонија приказ употреба.Дизајниран за прикажување перики, капа, шамија, накит, kerchief, очила итн.Голема пракса алатка за hairstylist, козметологијата студентот и кои треба да се практикуваат правење копии.Доаѓа со перика капа за лесна употреба.ABS Перика манекен глава, мала тежина, слободни стои, трајни, здрав.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите