.

.

Восок Комплет ВКЛУЧУВА Panarvon Розова и Виолетова Коса отстранување восок грав(Цврсти Depilatory Восок, топла тврд Восок), ДИГИТАЛНИ Восок Потоплите, восок стапчиња. (розев

Восок Комплет ВКЛУЧУВА Panarvon Розова и Виолетова Коса отстранување восок грав(Цврсти Depilatory Восок, топла

мислење на клиентот:

DEN 1269.60
Достапност
Во достапна форма

1,(Восок Комплет ВКЛУЧУВА) : 1 конзервирана Розова +1 торба Виолетова Коса отстранување восок грав(Цврсти Depilatory Восок, топла тврд Восок),1 ДИГИТАЛЕН Восок Потоплите,10 восок стапчиња. 2,( Практично користење) Не ленти потребен.Не треба да се оди на Салон, можете да ја користите машината дома да уживаат во безболно шанса.Само топлина восок во машина за about10 минути ,кога температурата е околу 70 степени , користете вклучени дрвени апликатори да се применуваат.Се применуваат восок во насока косата расте.Отстранување восок во спротивна насока .Лесно да се отстрани ,Високо флексибилни. 3,(Помалку трошоци) Заштедите пари и време .Ќе имаат се што ви треба за речиси безболна, stripless шанса седница на дел од трошоците.Восокот секогаш кога сакате во удобноста на вашиот сопствен со свој дома шанса за полнење. 4,(Шанса за Совети и По Грижа )Пред шанса,се Сече долго влакната пократки за да се подобри ефект.потоа користете восок чистење агент за чистење на кожата .По шанса,користете лосион или етерично масло да се влага на вашиот кожата , им даде на вашата кожа удобно и нежно масажа. 5,(Гаранција и Сервис) Ако не е проблем за восок грав,ние ќе целосна наплата или замена,само да ги купите во доверба.Боја : розова.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите