.

.

Восок Комплет ВКЛУЧУВА Panarvon Путер и се Искачи Коса отстранување восок грав(Цврсти Depilatory Восок, топла тврд Восок), ДИГИТАЛНИ Восок Потоплите, восок стапчиња. (Жолт)

Восок Комплет ВКЛУЧУВА Panarvon Путер и се Искачи Коса отстранување восок грав(Цврсти Depilatory Восок, топла

мислење на клиентот:

DEN 1485.60
Достапност
Во достапна форма

1,(Восок Комплет ВКЛУЧУВА) : 1 конзервирана Путер +1 торба Зголеми Коса отстранување восок грав(Цврсти Depilatory Восок, топла тврд Восок),1 ДИГИТАЛЕН Восок Потоплите,10 восок стапчиња. 2,(Природна формула) Не стимулација, Безбедно и нежна формула.ја прават кожата мека и еластична .Специфични за крупни Тело, Коса , како бикини, грбот, градите, underarm. 3,(Помалку трошоци) Заштедите пари и време .Ќе имаат се што ви треба за речиси безболна, stripless шанса седница на дел од трошоците.Восокот секогаш кога сакате во удобноста на вашиот сопствен со свој дома шанса за полнење. 4,(Шанса за Совети и По Грижа )Пред шанса,се Сече долго влакната пократки за да се подобри ефект.потоа користете восок чистење агент за чистење на кожата .По шанса,користете лосион или етерично масло да се влага на вашиот кожата , им даде на вашата кожа удобно и нежно масажа. 5,(Гаранција и Сервис) Ако не е проблем за восок грав,ние ќе целосна наплата или замена,само да ги купите во доверба.Боја : Жолта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите