.

.

ОРГАНСКИ PHUTAWAN ШАМПОН ЗА КОСА НОВО!! КОКОС ОРГАНСКИ ПРЕМИУМ ПРИРОДНИ PRODUCTDHL ИЗРАЗАТ ВРЕДНУВА ПАКЕТ

ОРГАНСКИ PHUTAWAN ШАМПОН ЗА КОСА НОВО!! КОКОС ОРГАНСКИ ПРЕМИУМ ПРИРОДНИ PRODUCTDHL ИЗРАЗАТ ВРЕДНУВА ПАКЕТ

мислење на клиентот:

DEN 3115.68
Достапност
Во достапна форма

➧ Направени од органски ладно-цедените масло од кокос и збогатена со витамин Б5 за тоа палта на косата, без користење оштетување силикони, да помогнат косата во здрава состојба и поправка сува, оштетена или кршливи косата и краевите. ➧ Кокос Коса Шампон Погоден за сите типови на косата, овој шампон со својата уникатна тропски мирис чисти косата и скалпот нежно и ефикасно. ➧ Кокос Коса Шампон Погоден за сите типови на косата, овој шампон со својата уникатна тропски мирис чисти косата и скалпот нежно и ефикасно. ➧ Направени од органски ладно-цедените масло од кокос и збогатена со витамин Б5 за тоа палта на косата, без користење оштетување силикони, да помогнат косата во здрава состојба и поправка сува, оштетена или кршливи косата и краевите. ➧ Moisturizes, ревитализира, и го враќа сјајот и сјај да се задржи вашата коса во потрага своите најдобри.PHUTAWAN Органски Кокос Коса Шампон - 320 ml Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите