.

.

GreenGroom Премиум Сите Природни Куче Шампон Пакет | Мирис Eliminator Шампон, Зелена Чистење Шампон, и француски Лаванда и Камилица Шампон

GreenGroom Премиум Сите Природни Куче Шампон Пакет | Мирис Eliminator Шампон, Зелена Чистење Шампон, и француски

мислење на клиентот:

DEN 815.76
Достапност
Во достапна форма

Нашите најпопуларни, Зелена Младоженецот Мирис Eliminator е Направена со Odortrol - се Распаѓа смрдеата на молекуларно ниво, оставајќи грбот мириса свежо.Нашите миленичиња p H балансирана deodorizing формула ја остава кожата и грбот чувство мека и здрава, се безбедни за употреба на мачки премногу.Благотворно и Смирувачки - Направена за да се смири, invigorate, и refresh сува и иритирана кожа.Добро за Земјата.Направена со Земјата меѓу Најдобрите, Сите Природни Состојки.Промовира Здрав начин на Живот За Нашите Четири Нозе Пријатели.Ултра Концентрирани - Зелена Младоженецот Шампони се Формулирани Повеќе Концентрирани од Други Водечки Шампон Брендови.Безбедно, Нежни, и се Користи од страна на Професионални Groomers World Wide - САД се Направени, без Суровост, Сапун Слободни Создадени со Нивната Безбедност и Добросостојба на Ум.Топи и до 32 : 1. Безбедна за сите домашни миленици 8 недели+.Свежо s насоки.Топи и до 32 : 1. Безбедна за сите домашни миленици 8 недели+.Мирис на лаванда.Не ќе ги измиете ентони и штиклирајте тематски производи ако се користи по производители насоки.Топи до 50 : 1. Безбедна за сите домашни миленици 8 недели+.Краставица s насоки.МИРИС ELIMINATOR ШАМПОН е направена со Odortrol да се прекине со смрдеата на молекуларно ниво, оставајќи грбот мириса свежо.Тоа нежно длабоко во кожата, услови, и го збогатува кожата и грбот.Состојки : Amphoteric сурфактант, anionic сурфактант, odotrol, кокосово масло, emollient, benzoin дрво за џвакање конзерванс, вода, боја, мирис.Добро за нашите домашни миленици.Добро за земјата.Зелена Младоженецот производи промовирање на природен и здрав начин на живот за домашни миленици.Нашиот грб грижа варијанти направена со метали најдобрите, сите природни состојки.ФРАНЦУСКИ ЛАВАНДА s finest, сите природни состојки.ЗЕЛЕНА ЧИСТЕЊЕ ШАМПОН е природно совршен за доставување нежно чистење и влажност на сите грб видови.Додава сјај и телото на грбот, а зголемување управливост.Состојки : Amphoteric сурфактант, anionic сурфактант, emollient, кокосово масло, benzoin дрво за џвакање конзерванс, вода, боја, мирис.Добро за нашите домашни миленици.Добро за земјата.Зелена Младоженецот производи промовирање на природен и здрав начин на живот за домашни миленици.Нашиот грб грижа варијанти направена со метали најдобрите, сите природни состојки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите