.

.

Sealmaster USFCE5000-315 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Кертриџ, Јака Планината со Тип E Димензии, 3/4 Гром Големина, 3.9375 Окно Дијаметар

Sealmaster USFCE5000-315 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Кертриџ, Јака Планината

мислење на клиентот:

DEN 1156.80
Достапност
Во достапна форма

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способност.Нема специјални алатки или feeler мерачи се потребни.Голем влошки и дупчиња во образите на домување капа, за лесно монтирање на вибрации - и температура следење уреди.Монтажа на сферични ролери имајќи собранија, се состои од затворена и подмачкано инчен сферични лого со setscrew или адаптер за монтирање систем на заклучување.Тие се комбинираат во различни живеалишта на видови, монтажа стилови и домување материјали.Sealmaster перформанси монтирани ролери имајќи перница блокови се закотвени на вратило со две концентрична заклучување јаки и setscrews на 120°, обезбедување балансиран три точки за контакт како и дополнителни држење на моќта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите