.

.

Мермер Сол Визба со Капак и Лажица - рачно изработени Сол Држачот за Контра или на Маса

Мермер Сол Визба со Капак и Лажица - рачно изработени Сол Држачот за Контра или на Маса

мислење на клиентот:

DEN 623.28
Достапност
Во достапна форма

Оваа шармантна и софистицирани сол crock ???????????????????? ???????????????????????????????????? ???? ????????????????????????.Нашите мермер сол сад со капак е совршен начин да се ???????????????? ???????????????? ???????????????????????????? ???????????????? ???????????????????????? ????????????????????????????????????????при додавање ???? ???????????????????????????? ????????????????????за вашата кујна.Пополни со гастрономски соли, кошер соли, зачини, тревки, бибер, и многу други суви зачини за ???? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????? ???????????????????????????????????????? ???????????? ???????? ???????????? ????????????????????????????.Овој уникатен сол за складирање ќе натпревар повеќето кујна оркестарот и надополнува други предмети од нашите мермер колекција.Зошто да не додадете сол тегла или два до вашиот мермер кујна додатоци денес?.Сол е чувар ????????????????????????????????од цврсти бел мермер надополнета со рака врежан тиково дрво лажица е еден од еден вид.Корисна и убава, сол кутија изгледа одлично прикажана на табела или countertop, и кога е потребно, лесно страна се мијат, проследено со непосредна сушење за најдобрата заштита.Нека ???????????????????????????????? ????????????????????????биде дел од вашата кујна традиција за годините што доаѓаат.А ???????????????????? ???????????????????????????????????????? ????????????????за роденден, домаќин/водителка, булчински туш, куќа затоплување, Ден на мајката, Божиќ, или свадба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите