.

.

Око Серум, Навремено Намалување Анти Навремено Серум за Намалување на Темните Кругови Против Стареење за Очи

Око Серум, Навремено Намалување Анти Навремено Серум за Намалување на Темните Кругови Против Стареење за Очи

мислење на клиентот:

DEN 280.56
Достапност
Во достапна форма

Против Стареење : Богат ретинол и повеќе витамини се користи за лицето зацврстување, укинување и против стареење.Навлажнувачки : придавам Влогови на кожата околу очите, со што на кожата околу очите и еластична.Длабоко Влијание : Око состојки за нега на навлезат длабоко во кожата, намалување на фини линии и темни кругови.Safe Состојки : око за нега на серумски усвојува безбедно состојки, па тоа е безбедно за употреба и не ја иритираат очите.Колаген : има влијание врз лабава кожа, rejuvenates кожата, станува поцврста и здодевна.Функција : 1. Safe Состојки : око за нега на серумски усвојува безбедно состојки, па тоа е безбедно за употреба и не ја иритираат очите.2. Колаген : има влијание врз лабава кожа, rejuvenates кожата, станува поцврста и здодевна.3. Навлажнувачки : придавам Влогови на кожата околу очите, со што на кожата околу очите и еластична.4. Против Стареење : Богат ретинол и повеќе витамини се користи за лицето зацврстување, укинување и против стареење.5. Длабоко Влијание : Око состојки за нега на навлезат длабоко во кожата, намалување на фини линии и темни кругови.Спецификација : Предмет Тип : Serum Texture : Liquid Efficacy : Навлажнувачки, Навлажнувачки Кожата Околу Очите, со што на Кожата Околу Очите и Elastic Shelf Живот : 3 Years Package Листа : 1 x Serum Note : Изберете внатрешноста на вашиот лактот или на задната страна на вашиот уво, а потоа се применува малку производ на тоа, и оставете го околу 20 минути за да видите дали постои било каква непријатност, како што се црвенило, оток и јадеж.Доколку има алергиска реакција, овој производ не може да се користи.Ако не, тоа е да го користите.

Клучни карактеристики

Item Type:
Serum
Texture:
Liquid
Efficacy:
Moisturizing, Moisturizing the Skin Around the Eyes, Making the Skin Around the Eyes and Elastic
Shelf Life:
3 Years
Package List:
1 x Serum :
Choose the inside of your elbow or the back of your ear, and then apply a little product on it, and leave it for about 20 minutes to see if there is any discomfort such as redness, swelling and itching. If there is an allergic reaction, this product cannot be used. If not, it is can use. :

Им се допаѓа и на купувачите