.

.

Dayco 5060950DR Серпентина Појас

Dayco 5060950DR Серпентина Појас

мислење на клиентот:

DEN 1039.20
Достапност
Во достапна форма

пакет должина : 30.48 cm.пакет ширина : 8,89 см.пакет висина : 2.54 см.тип на производ : авто дел.Одговара тип : Возило се Специфични.Наменета за висок километражата повеќе-додаток дискови, Dayco е "W" профил појас (патент) е иновативни напредок во мулти-rib појас дизајн во текот на 25 години.Dayco Поли-Rib Ремени ги исполнуваат или надминуваат SAE J1459 и SAE J2432 спецификации.Оваа Поли-Rib Појас е уште еден Dayco производ со гордост се направени во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите