.

.

лаура mercier Кавијар Хром Превез Лесни Течни Око Боја - Златен Фреско, 0.2 Унца

лаура mercier Кавијар Хром Превез Лесни Течни Око Боја - Златен Фреско, 0.2 Унца

мислење на клиентот:

DEN 935.76
Достапност
Во достапна форма

Долго-носи висок трепет течна боја на очите што обезбедува lustrous сјај ефект со чиста да медиум, buildable покриеност.Longwearing.Интензивна трепет.Ова долго-носи трепет течна боја на очите испорачува lustrous сјај ефект за индивидуализира метален изгледа, од суптилни да се интензивни.На база на вода, бестежин сенка е исполнет со prismatic бисери и глајд модели на беспрекорно да ја испорача lustrous ефекти со додадена димензија.На свиленкаста формула суши надолу за непречено дупка со-отпорни, браздата-отпорни и трансфер-доказ, 8-часовен носат.Нијанси може да се слоевит и помеша за индивидуализира изгледа без чувство на тешки или леплива на капакот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите