.

.

Двоен-заврши Сенки Стап, Новиот Бисерни Сенки Пен, се Создаде за Две-боја Лежи Копринени Око Шминка

Двоен-заврши Сенки Стап, Новиот Бисерни Сенки Пен, се Создаде за Две-боја Лежи Копринени Око Шминка

мислење на клиентот:

DEN 30.96
Достапност
Во достапна форма

Ви даде 3 D ефекти шминка и направи вашето око шминка изгледа шармантно.На блескава сенки, исто така може да ги истакнуваат вашите јаготки, носот мост, усна совети и лаже silkworms.Посебни око крем прави секоја трага на око шминка сјај.Дури и ако пот, може да стане траен и шармантна.Тоа ќе не оди натаму, нема грутки, скокови или smudges.Тоа се многу погодни за лица, шминка емисии, настапи во живо, танц партии, танц партии и свадба фустани.Ова е совршен подарок за роднини, пријатели и семејството.Мека, природни, брзо сушење, пот-доказ, не е лесно да ги тргнеме, ултра-долготрајна шминка, запечатени дизајн, подолг живот.Обезбедување на квалитет : Ние сме посветени на обезбедување на вас со високо-квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со боја eyeliner, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, и ZITIANY ќе ви обезбеди со задоволство по-продажбата на услугата. ✨Број на бои : осум бои ✨тип Кожа : нормален ✨рок на траење : 36 месеци ✨Производ содржи : 1x сенката за очи пенкало.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите