.

.

HyiFMY Меша Четка Тест Сенки Четка 22Pieces на Прецизност Пушеле Сенки Засенчување Професионална Шминка Четка Сигурен Материја А++

HyiFMY Меша Четка Тест Сенки Четка 22Pieces на Прецизност Пушеле Сенки Засенчување Професионална Шминка Четка

мислење на клиентот:

DEN 720.00
Достапност
Во достапна форма

Шминка четка за поставување со 3 PCs преголеми blusher четка и во прав со четка, 3 PCs големо кабаре шминка четка и 16 PCs прецизност шминка четка.Напредни Синтетички Шминка Четка Направена од мека и густа синтетички влакна, тоа може да се обезбеди со течност, прав или крем основа за да се обезбеди високо-дефиниција измена без прифаќање на кој било производ или испаѓање.Мултифункционален четка set-ги покрие сите големини и форми на четки за да sculpt и sculpt лицето за да добиете совршена големина.Идеален за контури, спојувањето, сенките и ја нагласува.Дрвена рачка-Кога се користи производот, квалитет на ferrules и дрвени материјали обезбеди најдобра контрола контрола.Загарантирана-одлично за скицирање, покривање, спојувањето и универзална, и како тие ги покриваат сите потреби во апликацијата.Совршен за оние кои сакаат шминка.Ако не сте задоволни, можете да добиете 100% пари гаранција за враќање.Исклучителна подароци кутија за пакување, вклучувајќи 22 различни четки, пракса и совршен, се вашите пријатели, членови од семејството во некои посебни празник подароци, љубители најдобар избор.Како да се исчисти : 1. Влакната под топла вода.2. Нанесете благ шампон или чистење на влакната и работа во мали количина на пена.3. Исплакнете влакната темелно со млаз вода.Продолжи да се измијат се додека не постои боја на четка.4. Нежно притиснете на влакната да се отстрани вишокот на вода.Нека четка се исуши.5. Покрај тоа што е целосно сува, на влакната ќе биде reshaped во нивната оригинална форма.Четка спецификации : Четка материјал : брановидни свила најлон wool Brush рачка материјал : дрвени handle Applicable луѓе : general Full должина спецификација : 16cm Length спецификации : 4.2 cm Brush тип : OPP bag Specification : 22 шминка brushes Product категорија : Шминка четка sets Brush се справи со спецификации : portable Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

Клучни карактеристики

Length specifications:
4.2cm
Brush type:
OPP bag
Specification:
22 makeup brushes
Product category:
Makeup brush sets
Brush handle specifications:
portable
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
I wish you a happy life :

Им се допаѓа и на купувачите