.

.

Aproca Тешко се Носат на Патување Случај за Sega Genesis, Мини Битие

Aproca Тешко се Носат на Патување Случај за Sega Genesis, Мини Битие

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Еко-пријателски Материјал : Направен од Високо-густина ЕВА и 1680 D Материјал, премија Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Совршено се Вклопуваат : Специјално дизајниран за вашиот Sega Genesis, Мини Битие.Удобен Дизајн : Удобна рачка за лесно преносливост,Доаѓа со специјално мрежа џеб за други додатоци,Мазна, но силни двојно патент се лесни за отворање и затворање, кои ви даваат подобра користење на искуство.Голема Заштита : Стилски и Издржлив,го спречува било каква штета или гребење предизвикана од случајно bumping,намалува, обезбедува уред во добра состојба на патување или на отворено.За продажба е случај само(уред и додатоци не се вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите