.

.

Сите Држави Ag Делови Backrest Винил Жолта Компатибилен со John Deere 840 70 820 На 720 Р 530 60 830 G Б 80 50 730 620 520 Г 630 AF3271R

Сите Држави Ag Делови Backrest Винил Жолта Компатибилен со John Deere 840 70 820 На 720 Р 530 60 830 G Б 80

мислење на клиентот:

DEN 1178.88
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со John Deere Трактор(s) A, B, D, G, R, 50, 60, 70, 80, 520, 530, 620, 630, 720, 730, 820, 830, 840. Компатибилен со John Deere OEM на сос служ AF3271 R, AR21966. Криви Backrest.Жолта Винил Покрие 2" Дрво Поддржан Од Пена Backrest.Надвор Дупка Шема : 1.38" x 16-3/4".Компатибилен со John Deere Трактор(s) A, B, D, G, R, 50, 60, 70, 80, 520, 530, 620, 630, 720, 730, 820, 830, 840 Компатибилен со John Deere OEM на сос служ AF3271 R, AR21966 Криви Backrest Жолта Винил Покрие 2" Дрво Поддржан од Пена Backrest Надвор Дупка Шема : 1.38" x 16-3/4" Внатре Дупка Шема : 2" x 11.38" За Седиште Перница - 20-5/8" X 14-3/4" use 101306 За Потпирач за употреба 101304 За Седиште Перница - 19-1/2" X 14-3/4" use 101300 Сите нови, обновени и користи трактор делови има 1 година гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите