.

.

madesmart Покачена Мозоци Одбор - Бело | SINKWARE СОБИРАЊЕ | 15.63 x 11.25 | Сад Сушење Одбор за Чаши, Садови/Тави или Големи Прибор | Не се лизга База | BPA-Free

madesmart Покачена Мозоци Одбор - Бело | SINKWARE СОБИРАЊЕ | 15.63 x 11.25 | Сад Сушење Одбор за Чаши, Садови/Тави

мислење на клиентот:

DEN 491.76
Достапност
Во достапна форма

Чувајте ги вашите шалтери сува со madesmart Покачена Мозоци Одбор.На канализираат површината и конусни усна овозможува водата да се извлече без проблеми во вашиот кујнски мијалник.Со цел да донесе современа елемент за вашата кујна и сушење систем; обидете се спарување со madesmart Покачена Јадење Решетката.Направени од издржлив, BPA-free пластика за долготраен организација.Димензии : 15.63 x 11.25 x 1.50 во (39.69 x 28.58 x 3.80 cm).Стил : Покачена Мозоци Одбор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите