.

.

WHW Целата Куќа Светови Гастро Шик Сечење на Табли, Сет од 2, Гребло Облик, Селски Манго Дрво, Stitched Кожа Виси Ремени, Храна Безбедно, Секое Над 1 Ft (17.25 и 15.25 Инчи Долг)

WHW Целата Куќа Светови Гастро Шик Сечење на Табли, Сет од 2, Гребло Облик, Селски Манго Дрво, Stitched Кожа

мислење на клиентот:

DEN 1656.00
Достапност
Во достапна форма

И ДВЕТЕ се УБАВИ И ФУНКЦИОНАЛНИ На Гастро Шик Сечење на Табли, сет од 2, се совршен paddles да им служи на гостите со стилски леснотија.Додека се идеални за вашата подготовка на храна потреби, овие убав круга може да дејствува како служат одбори како ќе помине прст храна, hor d'oeuvres, и повеќе за вашите гости.Дадени ОД СТРАНА на парична казна манго дрво оваа посебна еко-пријателски одбор ќе имаат своја уникатна graining и боја варијации.Нема две парчиња токму така.НАД 1 FT ДОЛГО И големина, секој строен парче во сет мерки како што следува : 1 - големи 17 1/4 долго, 14 1/4 Дијаметар, со 3/4 инчи површината на профилот. 2 - мали 15 1/4 долго, 11 3/4 Дијаметар, со 3/4 инчи површината на профилот.Ги ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ ГОСТИ кога ќе се подготват и да им служи на мали каснувања со овие убави парчиња.Се грижи за овие убави дрвени парче од миење на рацете со сапун и вода, воздух за сушење и климатизација со природни масла како што е потребно.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК, овој сет е совршен за да се прослават празници, родендени, свадби и многу повеќе.Толку згодна, ќе сакате да се остане дома за себе.Уживајте во!Од Целата Куќа Светови.И ДВЕТЕ се УБАВИ И ФУНКЦИОНАЛНИ На Гастро Шик Сечење на Табли, сет од 2, се совршен paddles да им служи на гостите со стилски леснотија.Додека се идеални за вашата подготовка на храна потреби, овие убав круга може да дејствува како служат одбори како ќе помине прст храна, hor d'oeuvres, и повеќе за вашите гости.Дадени ОД СТРАНА на парична казна манго дрво оваа посебна еко-пријателски одбор ќе имаат своја уникатна graining и боја варијации.Нема две парчиња токму така.НАД 1 FT ДОЛГО И големина, секој строен парче во сет мерки како што следува : 1 - големи 17 1/4 долго, 14 1/4 Дијаметар, со 3/4 инчи површината на профилот. 2 - мали 15 1/4 долго, 11 3/4 Дијаметар, со 3/4 инчи површината на профилот.Ги ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ ГОСТИ кога ќе се подготват и да им служи на мали каснувања со овие убави парчиња.Се грижи за овие убави дрвени парче од миење на рацете со сапун и вода, воздух за сушење и климатизација со природни масла како што е потребно.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК, овој сет е совршен за да се прослават празници, родендени, свадби и многу повеќе.Толку згодна, ќе сакате да се остане дома за себе.Уживајте во!Од Целата Куќа Светови Добредојдовте на производот линија на Целата Куќа Светови.Њујорк базирана компанија нуди висок квалитет, стилски производи за секоја соба во куќата и надвор од неа.Од кујната, во дневната соба, за да спалната соба, трпезарија, home office, плакар и градина : Нашите критериуми се удобност, квалитет, стил и вредност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите