.

.

Мермер Сечење Одбор, Камен Сечење Одбор, Мермер И Ахат Камен Сечење Одбор, Кујна Сирење Одбор, Сечење Одбор, Мермер Сечкање Одбор

Мермер Сечење Одбор, Камен Сечење Одбор, Мермер И Ахат Камен Сечење Одбор, Кујна Сирење Одбор, Сечење Одбор,

мислење на клиентот:

DEN 6252.00
Достапност
Во достапна форма

ПРАКТИЧНА & КОРИСНИ СЕЧЕЊЕ ОДБОР.УНИКАТЕН & НАЈДОБАР ИЗБОР.ДЕЛ ОД РАЗГОВОРОТ.Детали Големина : 8" X 18" Инчи ( Прилагодување е Достапно ) Материјал : Бел Мермер, Диви Ахат, Браун Ахат Ова парче на уметноста е пример на рачно изработени Изработка .Тој е направен од Бел Мермер И Ахат Камен.Тоа е совршен подарок за вашите најблиски, како што е направен со голема грижа и љубов.На Послужавник, дефинитивно ќе ја направат вашата соба убава.Тоа може да се користи за Издржување, Декорација, итн.Тоа може да се користи во затворен и отворен и дефинитивно ќе биде дел од разговорот.Оваа Лента може да се користи во Кујна, Дневна Соба, трпезарија, Итн.Тоа е лесно да се одржуваат и се чистат со нормален сапун и вода.Превозот во Светот од страна на Fedex / Dhl .Ако постои било царина и даноци во купувачот земја, тогаш тие треба да бидат платени од страна на купувачот на Дестинација.Ви благодариме за посетата и вкусот на нашите производи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите