.

.

Kipp 06948-14001127 Алуминиум/Термопластични Овална Цевка Голема Рака, Антрацит Сива Крајот Парче, Хексагонални Дрво Завртка DIN 571, Метрички 400 mm Должина, Рубин Црвена

Kipp 06948-14001127 Алуминиум/Термопластични Овална Цевка Голема Рака, Антрацит Сива Крајот Парче, Хексагонални

мислење на клиентот:

DEN 1119.84
Достапност
Во достапна форма

Rhombus во облик на крајот парчиња во антрацит сива термопластични.Овална цевка во алуминиум.Тешки.Тешки издржливост, око жалба и цврст стисок се гарантира со Ново Зафат Голема Рака рачки.Големи Раце се наменети за која било големина апликација, големи или мали, каде сила, издржливост, издржливост и изведба се потребни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите