.

.

Титан 17208 8-Парче Шрафцигер Сет

Титан 17208 8-Парче Шрафцигер Сет

мислење на клиентот:

DEN 748.32
Достапност
Во достапна форма

Ергономски trilobular се справи со дизајн.Хром Vanadium челик шахти.Магнетни совети.Може повторно да се употребуваат складирање послужавник.Хексадецимален bolsters за тврдоглави завртка (на поголеми возачи).Од Производителот 8 компјутер Шрафцигер Сет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите