.

.

Преносни лента со алатки Yunzhong 16Pcs Хексадецимален Филипс Завртки Орев Рамен Шрафцигер Алатки Кутија Сет со Торба за РК Модел

Преносни лента со алатки Yunzhong 16Pcs Хексадецимален Филипс Завртки Орев Рамен Шрафцигер Алатки Кутија Сет

мислење на клиентот:

DEN 2069.76
Достапност
Во достапна форма

Носат-отпор и анти- ' рѓа.Издржливи и долг животен век.Може да се користи за модели на рк хеликоптери,.авиони, итн.Оваа мала алатка кутија е изграден за сериозни складирање.Овој лесен мали преносни алатка кутија е дизајниран да оди никаде и да ви помогне да се справи со најтешките работни места;Спецификации : Големина на Орев Возач : 4.0/5.5/7.0/8.0 mm Size на Рамна Глава Шрафцигер : 3.0/4.0/5.0/6.0 mm Size на Крстот Шрафцигер : 3.0/4.0/5.0/6.0 mm Size на Хексадецимален Шрафцигер : 1.5/2.0/2.5/3mm Quantity : 16pcs Color : Black Features : Носете-отпор и анти- ' рѓа.Издржливи и долг животен век.Може да се користи за модели на рк хеликоптери, авиони, итн.Овој мулти цел алатка кутија е толку разновиден дека може лесно да се користи како приколка алатка кутија, механичар алатка кутија, автомобил алатка кутија, професионална алатка кутија, и многу повеќе;.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите