.

.

S1M/11T - Диоди 2-Игли НЕ-214AC 1M/11 (100 Парче Многу)

S1M/11T - Диоди 2-Игли НЕ-214AC 1M/11 (100 Парче Многу)

мислење на клиентот:

DEN 566.40
Достапност
Во достапна форма

Диоди Преглед.Диоди Rectifier Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.VISHAY Диоди Дискретни Rectifier 1 M/11.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите