.

.

Минијатурни Дрвја и Грмушки Модел Дрвја Diorama Дрвја Woodland Сценско Воз Сценографијата Железничката Архитектура Лажни Дрвја за DIY Занаети Пејзаж, 40 КОМПЈУТЕРИ со Baryuefull

Минијатурни Дрвја и Грмушки Модел Дрвја Diorama Дрвја Woodland Сценско Воз Сценографијата Железничката Архитектура

мислење на клиентот:

DEN 2167.20
Достапност
Во достапна форма

Минијатурни Дрвја Пакет се Вклучени : 40 Парчиња измешани големина зелена боја воз архитектура модел дрвја во кеса.Модел Дрвја Големина : Дрвото на Модел големина на совозачот. 1.36 - 6 инчи (3.5 - 15 cm) во големина, и овие модел дрвја, исто така, погодна за минијатурна градина оркестарот.Модел Воз Сценографијата Материјал : Овие железничката сценографијата модел дрвја се направени од пластични материјали, добро изработка, флексибилни и издржливи за користење.Лажни Дрво Соодветна примена : може да се широко се применува за градење модел, песок табела модел, модел воз дрво,итн.Тоа исто така може да се користи како роденденски подарок за вашиот колега, пријател, соученици или семејството.Топло информации : Има можеби некои остатоци генерирани во текот на производството процес, тоа е нормално и не влијае на користењето на, ве молиме besure не дозволувајте да добиете на вашиот облека кога ќе се прави со вашиот уметнички занает. 40 Парчиња Минијатурен Модел Дрвја 1.18 - 6.29 инчен Мешан Модел Воз Сценографијата Архитектура Дрвја за DIY Занаети, Природни Зелени СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : Тип : Модел Дрвја Материјал : Пластични Боја : Зелена ПАКЕТ СОДРЖИНА : 40 Парчиња Измешани со Големина на Моделот Дрвја ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Овие железничката сценографијата модел дрвја се направени од пластични материјали, добро изработка, флексибилни и издржливи за користење.УПОТРЕБА ОПИС : Може да биде широко се применува за градење модел, песок табела модел, модел воз дрво, итн.Тоа исто така може да се користи како роденденски подарок за вашиот колега, пријател, соученици или семејството.ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ : Има можеби некои остатоци генерирани во текот на производството процес, тоа е нормално и не влијае на користењето на, ве молиме besure не дозволувајте да добиете на вашиот облека кога ќе се прави со вашиот уметнички занает.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите