.

.

Faller 170689 Абразивни Датотека 80-120gt 5/Предели и Додатоци

Faller 170689 Абразивни Датотека 80-120gt 5/Предели и Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Дизајниран за моделот градители и собирачи на возраст над 859. Многу детални пластика.Скала модели за употреба во dioramas или модел железничката распоред.Може да бара собранието.Скала на капацитетите за полнење или сценографијата предметот, може да бара собранието; не е играчка; Дизајниран за моделот градители и собирачи на возраст над 859 Многу детални пластични Скала модели за употреба во dioramas или модел железничката распоред Може да бара собранието.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите