.

.

Junlan Сауна Костум за Жените Пот Jumpsuit Стојат Јака Топлина Апсењето Кошула за Жените Тренингот Спорт

Junlan Сауна Костум за Жените Пот Jumpsuit Стојат Јака Топлина Апсењето Кошула за Жените Тренингот Спорт

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

тоа е идеален материјал на тренингот облека. ★ СТИЛСКИ САУНА КОСТУМ★ : Junlan оригиналниот модел #7020 пот одговараат за жените е нова еден-парче стил, Класична црна кратки ракави одговараат со средината патент за лесно on & off, две панталони џебови за вашите телефони и животни, така ние ги користиме стојат јака и зелени светла боја на патент да се скрши досадна и им даде на вашиот сјајна, кул и fashoin се погледне во ладно време.Оваа пот половината тренер одговараат има мрежа под секоја рака дозволувајќи им на воздухот и jogger панталони за отстранување на топлина,исто така, можете да носат долги ракави кошули и хулахопки под па тоа може да го апсорбира некои од пот.Подобро да се мијат после секоја употреба,особено по тренингот за свежа. ★ SWEATIN' МАСТИ AWY★ : Оваа нова пот одговараат за жените е направен од премиум топлина апсењето полимер спортски ткаенина,одржувањето на телесната температура и помагаат во согорувањето на калории и стомак маст,во комбинација со топла гел &половината појас,за прв пат ќе се обиде на,тоа траеше помалку од 2 минути за топлина да се започне permeating.Тоа е ДОСТОЕН за секој долар!!.Junlan тренингот пот одговараат е многу светлина тежат ,растеглив,трајни и флексибилни.Вода доказ патент и џебови дизајн на weat pantscan обезбеди повеќе удобноста кога се вежба.Половината тренер за жените се подигне вашиот температурата на телото веднаш, тоа ви помага да согорите повеќе вода масти и ќе ја изгуби вода тежина ефикасно.Не гледам понатаму,тоа е "мора да има".Подобро да се мијат после секоја употреба,особено по тренингот за свежа. ★ ГОЛЕМА СПОРТСКА ОПРЕМА!!★ : Носи оваа жените тренингот пот одговараат само 20 минути на одење или на неблагодарна работа,можете да видите на пот drips надолу вашиот грб & надолу на вашиот зглоб.Жените сауна одговара дозволува многу простор за движење кога ќе се направи вежба.Во секое време и секаде ви помогне да печати во топлина и согорува калории,нека ви уживајте во вашиот тренингот и пот, без било товар,дефинитивно голема подароци за жените.тоа е идеален материјал на тренингот облека.Рака Мие Само.Погоден за сите спортови,трчање,одење кучиња,планинарење,ФИТНЕС и секојдневно носење.Половината тренер за жените се подигне вашиот температурата на телото веднаш, тоа ви помага да согорите повеќе вода масти и ќе ја изгуби вода тежина ефикасно.Windproof и водоотпорни панталони држи вашето тело топло и помага пот брзо за согорувањето на мастите и стомак контрола. ★ НОСАТ-ОТПОРНИ, ★ Junlan со полно тело, shaper за жените е убаво и издржливи квалитет,тоа ќе трае и навистина удобен и функционална.Ќе биде потење куршуми!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите