.

.

ChyJoey Mens Здраво Компресија Сауна Костум за Топлинска Апсењето - Патент Тело Shaper Резервоарот на Врвот Слабеење Половината Тример Вест за Спорт

ChyJoey Mens Здраво Компресија Сауна Костум за Топлинска Апсењето - Патент Тело Shaper Резервоарот на Врвот

мислење на клиентот:

DEN 2100.00
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Направен од топло ткаенина.Да ве загрее кога ќе се носат оваа мажите половината тренер вест!Се зачува вашето тело топлина и направете ја вашата вежба поефикасно.Се ГУБАТ КАЛОРИИ & ТЕЛЕСНАТА ТЕЖИНА : Нашата сауна вест ја подобрува резултатите на секој тренингот, вежбање, или на секојдневните активности.Тоа ја зголемува вашата горење калории процес до max.БРЗО ГУБЕЊЕ на ТЕЖИНАТА : Ова shapewear undershirt може да се зголеми на топлина изложеност и да ви помогне да согорите повеќе калории ПОБРЗО со примена на еволутивниот притисок на вашето тело за време на вежбање или секојдневни активности.СЛАБЕЕЊЕ ВЕСТ ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : Можете да го носат овој машка пот половината тренер вест во повеќе наврати, како трчање, џогирање и други спортски активности, со цел да се промовира потење.ИДЕАЛЕН ИЗБОР : Ако сакате рамен стомак, силна јадро, и одговара изглед, овој мажите тело shaper е вашиот идеален тренингот опрема.Мажите Стомак Контрола Сауна Вест - Пот Компресија Кошули за Спорт Остварување Боја : Црна/Зелена Затворање Тип : Патент Прилики : Добро за јога, фитнес, тренингот, трчање, фитнес, игра кошарка, пешачење, велосипедизам и сауна.Се губат Калории & Телесната Тежина : Нашата сауна вест ја подобрува резултатите на секој тренингот, вежбање, или на секојдневните активности.Тоа ја зголемува вашата горење калории процес до max.Се погледне Потенок Веднаш : Ова shaper тренингот кошула за мажи ќе ве натера да се погледне потенок веднаш.Можете да го носат со други опрема за вежбање и секојдневна облека.Телесната Тежина Успешно : Носење на нашиот слабеење на телото shaper кошула, во комбинација со здрава исхрана исхрана и научни вежба, ќе биде успешен во губење на тежината.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите