.

.

Внатрешно 29683C SATA Power Y SATA Кабел Женски, 2X SATA Машки со Безбедноста Размавта 0.3 m

Внатрешно 29683C SATA Power Y SATA Кабел Женски, 2X SATA Машки со Безбедноста Размавта 0.3 m

мислење на клиентот:

DEN 182.88
Достапност
Во достапна форма

SATA Power Y-Кабел за SATA Хард Дискови и Дискови SATA Power Штекер 2x SATA Power Plug AWG 18 Влакно SATA Конектор со Безбедноста Размавта Должина Прибл. 2x 0, 3m.Внатрешно SATA Power Y-Кабел, SATA Женски, 2x SATA Машки со Безбедноста Размавта, 0.3 m SATA Power Y-Кабел за SATA Хард Дискови и Дискови SATA Power Штекер 2x SATA Power Plug AWG 18 Влакно SATA Конектор со Безбедноста Размавта Должина Прибл. 2 x 0.3 м.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите