.

.

XINGLAI High Speed USB 2.0 SATA 7+15Pin Адаптер Конвертор-Кабел за 2.5 инчен HDD Лаптоп Хард Диск Диск Компјутер Конектори за Кабли (Кабелски Должина Црна)

XINGLAI High Speed USB 2.0 SATA 7+15Pin Адаптер Конвертор-Кабел за 2.5 инчен HDD Лаптоп Хард Диск Диск Компјутер

мислење на клиентот:

DEN 2244.00
Достапност
Во достапна форма

Приклучок : Никел-обложено USB позлатени SATA порта.Брзина на пренос : 480 Mbps.Примена : 2,5-инчен SATA хард диск поврзан со USB интерфејс.Производ функција : plug and play, поддршка топла swap.Спецификација : Plug : Никел-обложено USB позлатени SATA port Transmission брзина : 480 Mbps Application : 2,5-инчен SATA хард диск поврзан со USB interface Product функција : plug and play, поддршка топла swap.Поддршка на систем : Windows xp / 7/8/10 (на MAC OS)Линија должина : 0,5 Метар жица мерач : висока чистота кислород-free) бакарна OD : 4.0 mm 26 AWG + 28 AWGMaterial : заштита на Животната средина PVCProduct тежина : 30g Packing големина : 150mm * 105mm * 10мм / 5.9 * 4.13 * 0.39"За било какви прашања, можете да ни испратите е-пошта во секое време.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Plug:
Nickel-plated USB gold-plated SATA port
Transmission speed:
480Mbps
Application:
2.5-inch SATA hard disk connected to USB interface
Product function:
plug and play, support hot swap.
Support system:
Windows xp / 7/8/10 (for MAC OS)
Line length:
0.5
Meter wire gauge:
high purity oxygen-free copper OD
Material:
Environmental protection PVC
Product weight:
30g
Packing size:
150mm * 105mm * 10mm / 5.9 * 4.13 * 0.39''
For any questions, you can send us an email at any time. We will reply to you as soon as possible. :

Им се допаѓа и на купувачите