.

.

Jewelweed од ѕвездица Сапун произведени од страна на Четири Елементи

Jewelweed од ѕвездица Сапун произведени од страна на Четири Елементи

мислење на клиентот:

DEN 213.36
Достапност
Во достапна форма

Одрекување : Содржината на овој сајт е за референтни цели и не е замена за совет од лиценциран здравје-грижа на професионални.Вие не треба да се потпрете само на оваа содржина, и не презема никаква одговорност за неточни информации.Секогаш ја прочитате етикетите и насоки пред да го користите производот.Извештаи во врска со додатоци во исхраната не се проценети од страна на ФДА, и овие производи не се наменети за да се дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест или состојба.Елементи : Saponified кокосово, маслиново и палмини масла, инфузија на jewelweed и од ѕвездица, и benzoin смола.Органски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите