.

.

curfair Сапун Одвод Фах Јадење, Сапун Носителот, Сапун Бар Кутија, Сад Сад Случај, Домашната Бања Кујнски Ѕид Туш Сапун Носителот на Мозоци Јадење Сунѓерот Крпа Кука Ре?

curfair Сапун Одвод Фах Јадење, Сапун Носителот, Сапун Бар Кутија, Сад Сад Случај, Домашната Бања Кујнски Ѕид

мислење на клиентот:

DEN 489.60
Достапност
Во достапна форма

Високо-Квалитетни Материјали : Погоден за домашни бања или кујна.Сапун Сад : Отворен дизајн со кука, може да се исцеди водата и чувајте го сув сапун.Без дупчење треба, ѕид, лесно да се инсталира.Единствена анти-лизга Дизајн : анти-лизга силикони значајните точки обезбеди многу триење, сапун сад не падне во мијалникот и ниту едно не на сапун.Сапун Сад одговараат за површини како што се метал, стакло, плочка, од не ' рѓосувачки челик и акрил, но не се однесуваат на нерамна плочки, текстура плоча, недовршени мермер, позадина, насликани на ѕид, итн.Предности : Овој случај е едноставен за чување на сапун.Тоа е здрав и лесно да се чисти и суви.Контејнер по себе, е исто така многу стилски.Сапун јадења може да се задржи soap суви и продолжување на работниот век на сапун или други алатки.Погоден за тоалет/бања/туш/кујнски мијалник.Шампон Сапун Сад повеќето големини на лентата за сапун, рачно изработени сапуни, чистење четки, зеленчук четки и повеќе.Преносни и лесен за употреба кои се одлични за Дома, на Патување, Салата, Кампување, Планинарење, активности на Отворено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите